تبلیغات
دانشکده خبر شیراز - تبریک سال 1392 از طرف رئیس دانشکده
تاریخ : چهارشنبه 14 فروردین 1392 | نویسنده : دانشکده خبر- واحد شیراز

نوروز فصل نوآوری و نواندیشی، طراوت و  خلاقیت انسانی است.نوروز فرصتی دوباره برای مشاهده ی قدرت الهی در زنده كردن طبیعت و نو شدن زندگی و زمانی مناسب برای بازاندیشی و دوراندیشی در عالم خلقت و تامل در مورد آینده و هدف خلقت انسان است.
سالی که گذشت با همه خاطرات تلخ و شیرین آن نوید بخش حرکتی بدون بازگشت به سوی پیشرفت و تعالی همه جانبه بود و دستاوردهای عظیم آن زمینه ساز پیشرفتهای همه جانبه است.

کسب موفقیتهای مختلف از سوی خانواده متعهد  و منسجم دانشکده خبرشیراز,از دانشجو و استاد و همه و همه نشانگر عظم جدی برای کسب کرسی های بلند علمی و فرهنگی در سالهای آینده است.

به هر حال سال جدید که از ابتدای آن با نگین تحول خواهی در ابعاد مختلف آذین یافته است نعمتی است تا با سرانگشت اشارت شما دانشجویان عزیز به نتیجه مطلوب نزدیک شود که امیدورایم با درایت و هوشمندی مجموعه فرهنگی خدوم در این دانشکده و همراهی و همکاری شما عزیزان بتوانیم به جایگاه مورد انتظار خود بیش از گذشت نزدیک شویم.

قطعا تلاش,همکاری و مساعدت همه شما جوانهای عزیز ما را در پیمودن راه پیشرفت و ترقی و آبادانی کمک خواهد کرد. باز هم خوب است نوروز باستانی و عید سعید باستانی را خدمت همه شما عرض تبریک و شادباش داشته باشیم.

محمود شاکر

رئیس دانشکده خبر شیراز
آرشیو مطالب
آخرین مطالب
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :